Strona 1 z 1

cena wejsciowek motogp czechy brno

PostNapisane: sobota, 3 lut 2007, 18:30
przez murek_
witam chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje wejsciowka na wyscig motogp na torze brno w czechach ?

PostNapisane: sobota, 3 lut 2007, 19:51
przez Flo
leniu smierdzacy....google Ci wszystko powie


wpisujesz moto gp brno i pierwsza pozycja od razu. Tam masz ceny


http://www.brnograndprix.com/

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 22:10
przez Mieszkaniec
A czy w Kołobrzegu ktos organizuje wyjazdy na F1, Ligę Światową, itp?

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 22:10
przez Mieszkaniec
A czy w Kołobrzegu ktos organizuje wyjazdy na F1, Ligę Światową, itp?

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 08:06
przez dziadek
Wyjazdy - organizowane - są bardzo drogie.
Najlepiej zorganizować się we trzech lub czterech.
Np na Gp Wegier, najblizej i najtaniej. / oczywiście wyścig F1/

Dojazd samochodem.
Jedzenie i picie kupujesz na Slowacji
Spanie na polu namiotowym tuz obok toru.
Bilety GA, czyli bez trybun. Wstajesz o 6 rano i masz dobre miejsca nad trybuna Gold 2, Telebim centralnie przed nosem (dla Gold 2), pod lekkim katem 2 inne telebimy. Widac wszystko od ostatniej prostej, przez prawy zakret az po 2 zakrety o 180* na koncu (pierwszy gorzej widoczny, bo w dole), potem kawal prostej start-meta (ktora tez schodzi w dol i znika za horyzontem). Widocznosc na pierwszy pit i boks bezlornetkowy, 2-3 nastepne garaze z lornetka.

koszty:
- autem - gaz (w obie strony) przy 4 jadących - 150 zl/os.
- jedzenie na Slowacji (woda, piwo, żarcie na grilla,serki,pasztet, pieczywo) - 100 zl
- pole namiotowe (3 noclegi, 30 euro - 120 zl
- bilet na wyscig 120 euro - ok 500 zl

czyli razem ok. 900 zl / + 100 zł rezerwa /