Strona 1 z 1

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 09:58
przez barmaid
bos...ja to bym wogóle chciała tkk :D Najlepiej za darmo :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:02
przez Xenia
Kolobrzeg 24. Z lokalnym szkłem Kontaktowym of course... :)

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:09
przez qrczak
Ja to bym chciał, tak w imieniu bosa poprosić o program pt. "Ortografia z TKK".

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:11
przez barmaid
a może on naprawdę ma jakis problem....dys...cos tam ... :|

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:15
przez pan_od_muzyki
jak kolobrzeski hiphop jest na takim poziomie jak jego wypowiedz to ja nie 'kcem' nic .. ale nie az tak zeby nie bylo niczego. :P

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:19
przez loisslane
A ja mysle, ze to prowokacja. Zawsze czytam kazdy nowy post bosa, bo przy zadnym innym tak sie nie usmieje. To chyba takie moje male zboczenie :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:30
przez Maras
Ja niee kczzemm nic muwic :] ale...ALEEE...ALEEEE!! ..on naprawde tak pisze. To samo wyprawia na swoich rewelacyjnych aukcjach allegro :)) Gość jest niereformowalny...

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:32
przez Bonhart
loisslane napisał(a):A ja mysle, ze to prowokacja. Zawsze czytam kazdy nowy post bosa, bo przy zadnym innym tak sie nie usmieje. To chyba takie moje male zboczenie :lol:


n pewnie tak loiss...pewnie tak...

skoro lubi niech robi :)

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:36
przez Bonhart
a ja chce nowe TKK...dwa razy wiecej programow...dwa razy nizsza cena....ooo !!

jak zadac to konkretnych rzeczy :lol: