bos...ja to bym wogóle chciała tkk
Najlepiej za darmo 
Najlepiej za darmo 
Najlepiej za darmo 




ale...ALEEE...ALEEEE!! ..on naprawde tak pisze. To samo wyprawia na swoich rewelacyjnych aukcjach allegro
) Gość jest niereformowalny...loisslane napisał(a):A ja mysle, ze to prowokacja. Zawsze czytam kazdy nowy post bosa, bo przy zadnym innym tak sie nie usmieje. To chyba takie moje male zboczenie

