Strona 1 z 2

Independent składa urodzinowy hołd Pastorowi

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 21:55
przez cushu
:lol: Wszystkiego najlepszego Piotrus :wink:

A oto i prezent TUTAJ 19mb, jezeli windows media player o cos zapyta to kliknac ok i zobaczycie Pastora.. (jakbyscie go nigdy nie widzieli i nie wiedzieli kim on jest :lol: )

Jeszcze raz Piotrus najlepszego.. i popatrz sobie jaki kiedys bylem mlody :wink:

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 22:13
przez EmDeKa
Spoooko... scenariusz i tak pisze samo życie..,


Wszystkiego Najlepszego Panie Piotruś

:super: [smilie=band.gif] [smilie=happy2.gif]

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 22:17
przez Didi
PASTOR Wszystkiego Najlepszego :))

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 22:28
przez Sylwia
pięknej codzienności drogi Piotrku :)

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 22:39
przez Mist
fajny tribute :]

PostNapisane: sobota, 20 sty 2007, 23:21
przez RUDA
Nice :lol:

Wszystkiego wymarzonego Panie Piotrze ;) :*

PostNapisane: niedziela, 21 sty 2007, 00:25
przez Roman
wszystkiego :urodziny: :beer: :wino: [smilie=band.gif] :beer: :urodziny:

PostNapisane: niedziela, 21 sty 2007, 01:54
przez FiDo
najlepszego pastorze :) wiecej kreacji, wiecej wszystkiego co dobre

PostNapisane: niedziela, 21 sty 2007, 02:24
przez Mariol
Wsystkiego NAJ... NAJ... NAJ... :D :beer: :brawo: :aloha:

PostNapisane: niedziela, 21 sty 2007, 09:49
przez Tisaja
Pastor.. cóż moge napisać prócz znaczącego "AA"... ? :wink:

Niiieee.. no złożę życzenia... :D

Wszystkiego naaaajlepszego... dużo Weny.. dużo szczęścia... :D
Banalnie ale szczerze.. zdrowia,szczęścia i miłości.. [smilie=kissing2.gif]

[smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=hbd.gif]