Kablówka na ul.Mazowieckiej

Napisane:
piątek, 19 sty 2007, 21:56
przez piotrek1991r
Witam.Chciałbym się dowiedzieć kiedy można się spodziewać kablówki na ulicy Mazowieckiej?

Napisane:
sobota, 20 sty 2007, 11:01
przez skorpion
Kablówka jest oczekiwana w wielu miejscach - od Podczela po Radzikowo. Więc kiedy?