Strona 1 z 3

Urodziny j0sha :)

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 11:46
przez barmaid
Się ukrywał...ale moje zdolności dedukcyjne są niezłomne :twisted: :lol:

Życzę Ci j0sh przede wszystkim pociechy z dziewczyn :) A poza tym : zdrowia,oddanych przyjaciół, uśmiechu, spełnienia marzeń,muzyki, fajnej bryczki co by Ciebie na fajne koncerty woziła i nieznośnej lekkości bytu na zawsze ;) Buziole urodzinowe wkrótce... Najlepszego :)

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 11:51
przez j0shu4
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dzieeeeekuje :P

mialem sie zestarzec po cichu weee :lol:
thx very much
[smilie=band.gif]

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 11:53
przez Mafi
A ja i tak byłam pierwsza :D :twisted:

Dorzucam jeszcze życzenia samych życzliwych osób wokoło... i mnie stresów... :)

:*

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 11:55
przez keeper
i czerwony kapturek tez sie dołącza, a co..daleko bo daleko, ale szczerze. Buziaki :) :beer:

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 12:25
przez FiDo
no to i ja sie dolaczam :)

poza tym, ze zycze wszystkiego co najlepsze to:
na pewno sa bardzo dobre, ale jeszcze lepszych stosunkow rodzinnych i pociechy z coreczki
jeszcze lepszego i szybszego rozwoju radia oraz szerszego grona sluchaczy
wczasow w jeszcze dalszych i jeszcze fajniejszych miejscach z jeszcze lepszym aparatem w reku

:twisted:

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 12:51
przez Vin
zielony duuuzo uśmiechu,radości, miłości, mało złości no i tłumu wiernych oddanych fanek przytulanek ...

:)

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:01
przez loisslane
j0sh, myślales, ze to ukryjesz? :wink: Dzięki, Barmaid, dzięki Tobie możemy złożyć mu życzenia :)

Tak więc:
Drogi j0shu4!
Duuuuuużo uśmiechu, ciepła, miłości, przyjemnej pracy, sympatycznych ludzi wokół siebie, jak najczęściej małych łapek Niki na szyi i całusów na dobranoc w masowej ilości :) , mało stresów i próśb barmanów o dowód osobisty gdy zamówisz piwo ;)
sto lat!

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:08
przez Flo
syskiego najlepsiejszego. Graj nam zawsze ladnie tak jak zawsze grasz :twisted:

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:23
przez sebamac
fiu, fiu... NAJ NAJ NAJ...
ale ciii, ktore to urodzinki :)

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:24
przez kamila
nooo, to ja się powtarzać nie będę, najlepszego Jurek :D :przytul:

no mi też mówił, tylko cicho, tylko cicho :P

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:25
przez loisslane
sebamac napisał(a):ale ciii, ktore to urodzinki :)


e tam, nie czepiajmy się tych 25 lat... :D

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:26
przez j0shu4
25-tych juz nawet nie pamietam :lol:
urodziny z brucem lee , jezusem i aleksandrem wielkim w tle :lol:

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:26
przez Mafi
loisslane napisał(a):
sebamac napisał(a):ale ciii, ktore to urodzinki :)


e tam, nie czepiajmy się tych 25 lat... :D

Jakich 25ciu? Mnie mówił, że to 18te :p

PostNapisane: piątek, 19 sty 2007, 13:27
przez Xenia
Najlepszego, w najlepszym klimacie:)