Strona 1 z 1

pliki?

PostNapisane: niedziela, 14 sty 2007, 10:57
przez murek_
chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob polaczyc pliki:

sa tu rozszerzenia *.r00
*.r01
itd

jak to polaczyc?

PostNapisane: niedziela, 14 sty 2007, 11:00
przez Bonhart
sciagnij po kolei wszystko...samo Ci sie rozpakuje automatycznie...znaczy sie winrarem...

poza tym chyba nie ten dzial...

PostNapisane: niedziela, 14 sty 2007, 15:08
przez murek_
wiem ze nei ten dzial ktos wymyslil w odpowiednim dziale mus posiadania 10 postow by moc pisac wiec napisalem tutaj

PostNapisane: środa, 17 sty 2007, 20:01
przez Koala
tak wymyslil root :twisted:

PostNapisane: środa, 17 sty 2007, 20:05
przez j0shu4
decyzja teamu
m.in. po to zeby nie mozna bylo wpadac na chwile , przysrac komus w dziale miasto i tyle