Strona 1 z 2

Która sieć

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 08:50
przez PIOTRGAN
Może ktoś przechodził przez to i może coś powiedzieć :)


Potrzebuje znośnego telefonu z dużą żywotnością baterii na abonament gdzie będą najlepiej darmowe rozmowy na stacjonarne.

Czy promocje w sieciach obejmuja numery innych operatorów? Chodzi mi o przyjaciół lub wybrane numery ??


Jesli ktoś się orientuje to proszę o jakąś wskazówkę :)

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 08:58
przez Didi

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 09:01
przez kołysanka
Generalnie proponuję kupić telefon w tej sieci, w której masz najwięcej znajomych, rodzinę, itd., czyli w tej, do której będziesz najczęściej dzwonił. Na stacjonarne bodajże najlepiej Orange.

Wybór modelu aparatu to już rzecz gustu i indywidualnych potrzeb. Jeśli chodzi o zasięg, to osobiście uważam, że najlepszy ma Plus, chociaż w Kołobrzegu i okolicach raczej nie ma problemu z żadną z sieci.

Pozdrawiam :)

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 09:57
przez PIOTRGAN


Szukałem i aż głowa mnie rozbolała , dlatego może ktoś już to przeszedł z podobnymi potrzebami i moze coś podpowiedzieć :)

Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku


No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 09:59
przez Bonhart
PIOTRGAN napisał(a):


Szukałem i aż głowa mnie rozbolała , dlatego może ktoś już to przeszedł z podobnymi potrzebami i moze coś podpowiedzieć :)

Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku


No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:


spraw sobie taka siec zeby ci tam dobrze w Grzybowie telefon dzialal

a baterie to Nokie maja dobre... moj trzyma tydzien i nie narzekam...

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 12:40
przez RUDA
PIOTRGAN napisał(a):Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku

No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:


Polecam orange lub ere, w Grzybowie sa juz oba nadajniki wiec bez problemow mozesz rozmawiac w dowolnym miejscu, a nie tak jak dawniej tylko przy oknie :lol:

a co da baterii, hmmm.. moim zdaniam nokia ostatnio idzie na ilosc a nie na jakosc :/
ja od poltora roku uzywam sonego ericssona i naprawde nie moge narzekac :D

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 13:46
przez M@dF
Mialem abonament w kazdej sieci. Teraz czwarty rok mam orange i jestem zadowolony.

Nokia przede wszystkim.

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 13:56
przez cichy
mialem abonament w kazdej sieci i Era wypada najlepiej na tle konkurencji, zero problemow z zasiegiem i jakoscia polaczenia, obsluga klienta tez jest calkiem, calkiem...takie jest moje zdanie... no i te darmowe minuty do ukochanej osoby :P :zakochany:

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 15:15
przez redlovebloodgirl
RUDA napisał(a):ja od poltora roku uzywam sonego ericssona i naprawde nie moge narzekac :D


hehe mi bateria trzyma max 2 dni :P a telefon ma niecaly miesiac ;) ale to juz wina modelu a nie ogolnie sony ericssona...

a z pozostalych telefonow najdluzej wytrzymuje chyba jednak nokia :)

PostNapisane: wtorek, 9 sty 2007, 22:08
przez Leon
Era jest najlepsza bez dwoch zdan...najlepsze oferty i w miare dobre telefony..

PostNapisane: wtorek, 16 sty 2007, 19:58
przez andzia
wybór zawsze ogłupia ala proponuję Plusa.