Strona 1 z 3

Przyspieszamy!

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 14:43
przez r00t
Zgodnie z tym co już od dawna zapowiadaliśmy, ponownie przyspieszamy. I tak jak poprzednio ceny się nie zmieniają a zmieniają się prędkości poszczególnych łącz. Kosmetyczną zmianą jest wprowadzenie nazw dla poszczególnych pakietów (Standard, Silver, Gold, Platinum).

Najniższą prędkością w WSK jest obecnie 512 kbps (Pakiet STANDARD)

Po szczegółową tabelkę zapraszam na http://www.tkk.pl

W dalszym ciągu nasze łącza pozbawione są limitów na ilość przesłanych danych.

Aby nowe prędkości zadziałały wystarczy zresetować modem (odłączyć go na moment od zasilania).

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 14:51
przez Flo
lece po szampana :twisted:


dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeki :!: :!: :!: :!: :!:




:drunk: :jupi:

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 14:56
przez krystian
No no ... Mila niespodzianka na Nowy Rok :) Dziekuje Tkk.

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 15:12
przez yareq85
no i zajefajnie :) nareszcie moge poszalec na necie :lol: :roll: :wink:

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 15:15
przez Martius
tym to dobrze ;/

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 15:15
przez Flo

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 15:23
przez rysio
! ! ! ! to działa ! ! ! !

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 16:18
przez Tisaja
ZASUUUUUUUWAAA.. :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: środa, 3 sty 2007, 19:24
przez Palacz
Tak trzymać. :D

PostNapisane: czwartek, 4 sty 2007, 06:10
przez rakus4
Juz nigdy niepowiem ze jest zle. Co ja narobilem juz zrezygnowalem z neta w tkk oddaje modem w piatek bo rozwiazalem umowe. Oj zaraz to sie zmieni. No az niemoge uwierzyc ze to jest prawda. Wczoraj lecialo na TV ze Neo ma dostac kare za cos tam wspolengo z laczem internetowym. Pomyslalem sobie o tkk moze tez cos bedzie i jest az mi lezka sie zakreciala wkoncu moge pochwalic ! DZIĘKI !

Internet

PostNapisane: czwartek, 4 sty 2007, 13:02
przez Yukas
Jednak nadal kablówka RZĄDZI !!!!!!!! :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

Dziękujemy :mg:

PostNapisane: piątek, 5 sty 2007, 09:24
przez aQQ
tak... wszystko ladnie pięknie wszystko szybko tylko, że mam STARY MODEM !! i co chwilke mi się zawiesza !! Czy jest możliwość wymiany ? Bardzo by mi na tym zależało.

Pozdrawiam^

PostNapisane: piątek, 5 sty 2007, 10:07
przez kazió
dorzucic wam jeszcze grubasa w czerwonym i macie kolejne swieta :lol: