Strona 1 z 2

Drinki i drineczki

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 15:44
przez Peny
Ze wzgledu na to ze dzis Sylwester i wogole czas imprez przed nami... mam do Was, drodzy forumowicze pytanie:
Czy znacie moze jakies ciekawe przepisy na sporzadzenie cudowych drinkow?
A moze macie jakis alkohol i nie wiecie jak go spożytkować?

Ja sie na przyklad zastanawiam w co wkomponowac tequlle... nic skomplikowanego, kilka skladnikow.. jakies propozycje? :roll: :twisted:

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 15:55
przez Peny
Obrazek taka o :P

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 16:31
przez Peny
no to bede experymentowac :) dzieki za przepisy :P

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 16:38
przez Koala
Madziu wodka i sok z ogórków :D roxxx

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 16:46
przez Bonhart
Koala napisał(a):Madziu wodka i sok z ogórków :D roxxx



oooo...trzeba kiedys sprobowac :)

PostNapisane: niedziela, 31 gru 2006, 17:55
przez j0shu4
a moze by tak tequila bum bum ?
sklad: tequila , sprite lub 7up i swietny humor , twarde podloze do stukania oraz wytrzymale kieliszki
oprocz upojenia alkoholowego takze kupa smiechu

PostNapisane: poniedziałek, 1 sty 2007, 23:46
przez McCool
Koala napisał(a):Madziu wodka i sok z ogórków :D roxxx

Sok z ogórków to raczej na kaca dobry... To prawie jak wóda + kefir :twisted:

PostNapisane: wtorek, 2 sty 2007, 12:14
przez Peny
McCool napisał(a):
Koala napisał(a):Madziu wodka i sok z ogórków :D roxxx

Sok z ogórków to raczej na kaca dobry... To prawie jak wóda + kefir :twisted:

ja tego nie pilam :)
Wodka z sokiem z ogorkow wyglada wlasnie tak
ja na szczescie tego nie pilam :) a ci co pili mieli duzego kaca :P (prawdopodobnie dlatego ze wypili duzo wscieklych :P

zdjecie nie zostalo zrobione w Noc Sylwestrowa :P

PostNapisane: wtorek, 2 sty 2007, 12:18
przez barmaid
Ja tam nie piję....ale zauważyłam ostatnio popyt na gorzką żołądkową z sokiem z czarnej porzeczki :wink: Dla mnie osobiście i tak numerem jeden od lat jest martini bianco ze spritem, lodem i cytrynką :) Dziekuję za uwagę.