postanowienia noworoczne....
ja chcialbym sobie postanowic, ze bede bardziej mily dla ludzi...a mniej wredny...
no i, ze w koncu do pracy pojde...
a Wy jakie macie postanowienia
no i, ze w koncu do pracy pojde...
a Wy jakie macie postanowienia

[a co... też mogę, nie?
]
)
"Zrobić coś, zrobiś jakis krok i spróbować..." albo "zapomniec i żyć dalej"
Pożyjemy zobaczymy