Strona 1 z 5

Czego się nie robi....

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 19:36
przez dziewuszka
Nie myje się głowy płynem do higieny intymnej.... :D

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 19:50
przez McCool
Nie podciera się papierem ściernym :twisted:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 19:59
przez dziewuszka
McCool napisał(a):Nie podciera się papierem ściernym :twisted:


Miałam na myśli autentyki ...

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:03
przez barmaid
Nie wierzy się psu i mężczyźnie :twisted:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:03
przez RaCiK
dziewuszka napisał(a):
McCool napisał(a):Nie podciera się papierem ściernym :twisted:


Miałam na myśli autentyki ...


a co, umyłaś głowę płynem do higieny intymnej? :twisted:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:06
przez dziewuszka
ja nie, ale ktoś inny - tak :)

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:07
przez dziewuszka
Nie wrzuca się mrożonek na zimną wodę :evil:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:10
przez Tisaja
Nie myje sie zębów samoopalaczem.. autentyk.. :twisted: :lol:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:13
przez Flo
1. nie wklada sie wkladu od dlugopisa do buzi i sie nie wciaga go - bo jezyk 3 dni jest niebieski
2. nie pije sie pol litra wody z jeziora w butelce
3. nie je sie lyzka kremu truskawkowego....do twarzy
4. nie pije sie calej butelki soku do rozcienczania
5. nie pije sie spirytusu lotniczego z gwinta

Mi sie udalo, Wam nie polecam :lol:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:20
przez Elfik
Tisaja napisał(a):Nie myje sie zębów samoopalaczem.. autentyk.. :twisted: :lol:

Mi się zdarza zaaplikować na szczoteczkę żel do mycia twarzy, ale orientuję się zanim zacznę myć nim zęby. Na szczęście zdarza się to tylko kiedy jestem bardzo zaspana.

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:26
przez dziewuszka
aaaaa... i jeszcze..
Nie zalewa się kawy nieprzegotowaną wodą... :evil:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 20:26
przez kurczaczek
barmaid napisał(a):Nie wierzy się [...] mężczyźnie :twisted:

Oj jak najbardziej! Ja bym jeszcze dodała zaufanie! :twisted:

Popełniłam ten błąd :lol:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 21:31
przez Elfik
Nie zostawia sie wszyskiego na ostatnią chwilę, bo potem trzeba się ścigać z czasem. Przerabiałam to wiele razy, a i tak zawsze odkładam wszystko zgodnie z zasadą "co masz zrobić dzisiaj zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego"

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 22:05
przez jAc_EnTy
nie smaruje się twarzy kremem na odciski ;) (podobno autentyk)
nie opala się pierwszego dnia na plaży na oliwke dla dzieci :D