Strona 1 z 1
Jak wypełnić normę postów

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:13
przez gderliwy
nr 3 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:14
przez gderliwy
nr 4 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:14
przez gderliwy
nr 5 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:15
przez gderliwy
nr 6 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:15
przez gderliwy
nr 7 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:16
przez gderliwy
nr 8 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:16
przez gderliwy
nr 9 - bezsensowny post do normy (10)

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:18
przez gderliwy
nr 10 - norma wyrobiona i teraz jak, napisał administrator mogę ubliżać, tylko po co?

Napisane:
piątek, 29 gru 2006, 23:31
przez Eonica
Człowieku... a wiesz co to off-topic


Napisane:
sobota, 30 gru 2006, 00:04
przez Slayer
To nie offtopik, bo to on zalozyl ten temat wlasnie w tym konkretnym celu
To poprostu:


Napisane:
sobota, 30 gru 2006, 00:06
przez Trojan
nie mam pojęcia co chcesz tym osiągnąć lub udowodnić

Napisane:
sobota, 30 gru 2006, 00:10
przez Slayer
raczej sie nie dowiemy, bo zaraz ktos usunie temat, a autor poleci razem z nim


Napisane:
sobota, 30 gru 2006, 03:19
przez Tisaja
A czy
gderliwy wie... że jak poleci temat.. to poleca posty?


Napisane:
sobota, 30 gru 2006, 06:16
przez Flo
Kalinowski?