Strona 1 z 1

Jak wypełnić normę postów

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:13
przez gderliwy
nr 3 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:14
przez gderliwy
nr 4 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:14
przez gderliwy
nr 5 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:15
przez gderliwy
nr 6 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:15
przez gderliwy
nr 7 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:16
przez gderliwy
nr 8 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:16
przez gderliwy
nr 9 - bezsensowny post do normy (10)

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:18
przez gderliwy
nr 10 - norma wyrobiona i teraz jak, napisał administrator mogę ubliżać, tylko po co?

PostNapisane: piątek, 29 gru 2006, 23:31
przez Eonica
Człowieku... a wiesz co to off-topic :?: :dzizys:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 00:04
przez Slayer
To nie offtopik, bo to on zalozyl ten temat wlasnie w tym konkretnym celu :]

To poprostu: :spam:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 00:06
przez Trojan
nie mam pojęcia co chcesz tym osiągnąć lub udowodnić

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 00:10
przez Slayer
raczej sie nie dowiemy, bo zaraz ktos usunie temat, a autor poleci razem z nim :twisted:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 03:19
przez Tisaja
A czy gderliwy wie... że jak poleci temat.. to poleca posty? :lol: :lol:

PostNapisane: sobota, 30 gru 2006, 06:16
przez Flo
Kalinowski?