Strona 1 z 1

Poszukuje sali

PostNapisane: środa, 27 gru 2006, 08:18
przez Rudziątko
Wiem że może nie tutaj powinno byc to pytanie ale spróbuje :) :) :)
Poszukuje sali na wrzesień na około 100 osób +/-, na wesele, za propozycje bądź jakąkolwiek informacje dziękuje

PostNapisane: środa, 27 gru 2006, 11:07
przez Rudziątko
dzięuje slonkokg:):)
poszukuje samej sali,bowiem rodzice pana młodego jak i panny młodej chcą sami zapewnić jedzenie,kucharki,ewentualnie obsługa mogłaby byc,dlatego obawiam się że może byc problem ze znalezieniem takiej sali :( :( :(

słysząłam o bukowinie w Podczelu,nie wiem,wogóle nie mam pojęcia jka to bedzie,ale fakt trzeba chodzić i szukac,cieżkie dni przede mną :( oby sie udało tak do połowy stycznia sale znaleźć