Strona 1 z 1

Wyższość choinki nad mężczyzną i kobietą.

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:05
przez qrczak
Dlaczego CHOINKI są lepsze od MĘŻCZYZN

# Choinka zawsze stoi.

# Choinkę można wyrzucić zaraz gdy zacznie łysieć.

# Nawet najmniejsza Cię zadowoli.

# Choinka zawsze ładnie pachnie.

# Choinka wygląda dobrze, nawet przy włączonym świetle.


# Choinki są zadowolone ze swojego rozmiaru.

# Choinkę musisz trzymać w domu tylko raz w roku przez mniej więcej dwa tygodnie.

# Choinka jest cicho, gdy w telewizji leci “Magda M”.



Dlaczego CHOINKI są lepsze od KOBIET

# Choince jest obojętne ile choinek miałeś przed nią.

# Choinka nie wymaga ani prezentów, ani komplementów, jedynie wody.

# Choinka nie wkurza się, gdy zaglądasz jej pod gałązki.

# Choinkę możesz dokładnie pomacać, zanim ją zabierzesz do swojego domu.

# Jeżeli tylko masz ochotę, możesz mieć jednocześnie kilka choinek.

# Kiedy choinka Ci się znudzi, po prostu ją wyrzucasz.

# Choinka nie jest zazdrosna o inne choinki.

# Choince nie przeszkadza, że przez cały dzień oglądasz telewizję.

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:06
przez Mafi
Właśnie przed chwilą skończyłam to czytać na JM. ;) ;p

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:07
przez qrczak
Ja tak tylko dla tych co nie zaglądaja na JM.

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:08
przez Mafi
A ja tak tylko chciałam się pochwalić ;p

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:45
przez K@sia
:lol: No coż szczera prawda...choinki są po prostu niezastąpione... :P

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 12:45
przez FiDo
qrczak, Ty zdrajco. trzeba bylo o samych kobietach wkleic

PostNapisane: czwartek, 21 gru 2006, 14:58
przez qrczak
FiDo napisał(a):qrczak, Ty zdrajco. trzeba bylo o samych kobietach wkleic


Dobroduszność okazałem z okazji Świąt Bożego Narodzenia. :wink:

PostNapisane: wtorek, 16 sty 2007, 20:03
przez andzia
choinka cieszy sama kobieta i mężczyzna cieszą tylko w duecie (się cieszą),