A, Ty jak zabijesz swojego karpia?
zabijacie karpia?
ja nawet nie wiem jak smakuje ...
ja nawet nie wiem jak smakuje ...
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
A wogóle zalatują mułem i nie wiem po co ta cała afera z tymi karpiami. 
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
)

SatH^Raa napisał(a):No u mnie na święta karp jest. Mało, symbolicznie tylko, ale jest - mama lubi. Rybka najpierw popływa sobie w wannie, żeby się oczyścić, a później... No później pewnie znowu ja będę go musiał ukatrupić. Jak? Mocny chwyt, puk w łeb, nóż... no i już. No wiadomo, przyjemność żadna, ale ktoś to przecież musi zrobić.
[dobra... trochę żartuję]