Strona 1 z 1

Odrucie alkoholowe

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 09:17
przez EKG
Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:

Re: Odrucie alkoholowe

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 10:00
przez james
EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:


OJ OJ.. to czlowieku pochlales :wink: !! nie ma to jak "przezyc" kaca giganta, jutro napewno nie bedzie po nim sladu :twisted:
a jak cos to do szpitala go go go :roll:

Re: Odrucie alkoholowe

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 12:18
przez kazió
WZT napisał(a):
EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:


zadzwon do izby wytrzezwien- tam powinni podac glukoze...


W Kolobrzegu ...

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 12:18
przez j0shu4
kazdy lekarz rodzinny moze ci pomoc

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 12:24
przez EKG
Kurcze wypiłem 0,5 INJECTIO GLUCOSI, NATRIUM CHLORATUM i Płyn Fizjologiczny i nic. Lekarz rodzinny? :help: Nasłuchałem się od kolesia, że gościu przyjeżdża i aplikuje kroplówkę i jak ręką ...... Kto ma taki telefon? :help:

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 12:26
przez EKG
Panowie redaktorzy, może ktoś ma takie ogłoszenie w bazie?? :help:

PostNapisane: środa, 20 gru 2006, 14:12
przez wredniak
Znalem goscia ktory bral duze ilosci glukozy i wit. C.