Odrucie alkoholowe

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Odrucie alkoholowe

Postprzez EKG » środa, 20 gru 2006, 09:17

Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Re: Odrucie alkoholowe

Postprzez james » środa, 20 gru 2006, 10:00

EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:


OJ OJ.. to czlowieku pochlales :wink: !! nie ma to jak "przezyc" kaca giganta, jutro napewno nie bedzie po nim sladu :twisted:
a jak cos to do szpitala go go go :roll:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Re: Odrucie alkoholowe

Postprzez kazió » środa, 20 gru 2006, 12:18

WZT napisał(a):
EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info. :help:


zadzwon do izby wytrzezwien- tam powinni podac glukoze...


W Kolobrzegu ...
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez j0shu4 » środa, 20 gru 2006, 12:18

kazdy lekarz rodzinny moze ci pomoc
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EKG » środa, 20 gru 2006, 12:24

Kurcze wypiłem 0,5 INJECTIO GLUCOSI, NATRIUM CHLORATUM i Płyn Fizjologiczny i nic. Lekarz rodzinny? :help: Nasłuchałem się od kolesia, że gościu przyjeżdża i aplikuje kroplówkę i jak ręką ...... Kto ma taki telefon? :help:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez EKG » środa, 20 gru 2006, 12:26

Panowie redaktorzy, może ktoś ma takie ogłoszenie w bazie?? :help:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez wredniak » środa, 20 gru 2006, 14:12

Znalem goscia ktory bral duze ilosci glukozy i wit. C.
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości