

EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info.
nie ma to jak "przezyc" kaca giganta, jutro napewno nie bedzie po nim sladu

WZT napisał(a):EKG napisał(a):Nie wiecie, czy ktoś w Kołobrzegu, odtruwa? Potrzebuje jakiś numer telefonu, do pani, pana, który odpłatnie aplikuje jakąś glukoze, czy coś w tym stylu? Z góry dziękuję za jakieś info.
zadzwon do izby wytrzezwien- tam powinni podac glukoze...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości