Zlooooooooooooooooooooooooooot
Tradycyjnie w drugi dzien swiat jest zlooooooooooooooooot. Niewiadomo gdzie moze Anti?
Ktoz bedzie?
Ktoz bedzie?




cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy

Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?

kiedyś wypadałoby przyjść

cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?
nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch

ptaku napisał(a):Ku uciesze niektórych i rozpaczy innych będę ...

Flo napisał(a):cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?
nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch
nie cisnieniuj sie
cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja
ptaku napisał(a):Ku uciesze niektórych i rozpaczy innych będę ...

cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):Flo napisał(a):cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy
to Was jest dwoch?
nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch
nie cisnieniuj sie
cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja
![]()

ptaku napisał(a):Z miłą chęciaNie jednego

Flo napisał(a):nie boj zaby jeszcze sylwester przed nasza trojka
pomarzyc sobie zawsze mozesz

![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)