Strona 1 z 11

Zlooooooooooooooooooooooooooot

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:03
przez Flo
Tradycyjnie w drugi dzien swiat jest zlooooooooooooooooot. Niewiadomo gdzie moze Anti?

Ktoz bedzie? :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:07
przez Didi
z racji innego trybu pracy bynde :)

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:12
przez cichy
mozliwe, ze przyjdziemy :)

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:13
przez Flo
cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy :)


to Was jest dwoch? :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:16
przez cichy
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy :)


to Was jest dwoch? :lol:

nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch :/

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:17
przez McCool
dobre dobre. może i ja się pojawie. :P kiedyś wypadałoby przyjść :> :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:22
przez Flo
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy :)


to Was jest dwoch? :lol:

nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch :/


nie cisnieniuj sie :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:27
przez Flo
ptaku napisał(a):Ku uciesze niektórych i rozpaczy innych będę ...


a sprobuj mnie tylko na wsciekle wyciagnac.....to zobaczysz.....ze pojde :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:27
przez cichy
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy :)


to Was jest dwoch? :lol:

nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch :/


nie cisnieniuj sie :twisted:

:lol: cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja :twisted:

ptaku napisał(a):Ku uciesze niektórych i rozpaczy innych będę ...

a wscieklego sie napijesz :?: :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:30
przez Flo
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):mozliwe, ze przyjdziemy :)


to Was jest dwoch? :lol:

nie, my przyjdziemy we dwoje...ale Ty moglbys robic za dwoch :/


nie cisnieniuj sie :twisted:

:lol: cisnienie mam niskie, ale ludzka glupota i zarty na niskim poziomie po prostu czasem irytuja :twisted:


nie boj zaby jeszcze sylwester przed nasza trojka :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:40
przez cichy
ptaku napisał(a):Z miłą chęcia :D Nie jednego :twisted:

ha, no i bardzo dobrze :D

Flo napisał(a):nie boj zaby jeszcze sylwester przed nasza trojka :twisted:

:lol: pomarzyc sobie zawsze mozesz :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 22:15
przez kulA
a moze nawet ja zaszczyce was swoja obecnoscia :]

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 22:16
przez FiDo
mnie nie bedzie