Strona 1 z 1

Zyczenia dla nas od nas

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:01
przez Pigul
Przesyłam link do strony z zyczeniami swiatecznymi ktory specjalnie
przygotowalem na te okazje http://www.wdq.home.pl/swieta/

Z pozdrowieniami
Tomek i Kasia Kolasa

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:21
przez Flo
dzieki Tomku, wzajemnie :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 21:24
przez sebamac
Bardzo fajne. Serdecznie pozdrawiam