Strona 1 z 1

Czy ktos interesuje sie muzyka(mixowaniem) ????

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 18:10
przez Mielas
mam pytanie czy ktos mixuje muzyke elektroniczna lbo cos w tym stylu prosił bym o odpowiedz albo kontakt 1944368 (gadu ) :)

PostNapisane: piątek, 22 gru 2006, 22:19
przez Mielas
TAk djka

PostNapisane: piątek, 22 gru 2006, 22:55
przez Budyn
heehe widze ze i ty tu trafiles :P

PostNapisane: poniedziałek, 25 gru 2006, 02:15
przez K@sia
Czy ktoś może podpowiedzieć mi jakich programów do mixowania używać w linuxie?

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:06
przez pan_od_muzyki
w linuxie... kurcze sam jesem ciekaw?

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2007, 10:49
przez cushu
K@sia napisał(a):Czy ktoś może podpowiedzieć mi jakich programów do mixowania używać w linuxie?


http://www.demudi.org/
http://linux-muzyka.ixion.pl/
http://www.hitsquad.com/smm/linux/ <- pierwszy wynik w googlach