Strona 1 z 1

Sylwester?

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 22:12
przez sandrita
z uwagi że w dziale "co gdzie kiedy" umieszcza się tylko konkretne info, a nie ma go zbyt wiele (informacja o Sylwestrze w River Pub only) to prosiłabym o parę postow na ten temat tam albo tu (bardzo się przyda, w Kg będę dopiero kilka dni przed S. ze znajomymi); czyli ZA ILE, GDZIE, CO (np. Strefa Mola - dzieje sie tam coś?) pzdr

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 22:08
przez sandrita
A Mango? (co to w ogóle jest?) Antidotum? Tawerna? I gdzie jest najtaniej? ;)