Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :



dziewuszka napisał(a):Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :![]()
![]()
![]()
nie wszyscy wypowiadaja sie we wszystkich mozliwych tematach 

RUDA napisał(a):dziewuszka napisał(a):Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :![]()
![]()
![]()
czy ja wiemnie wszyscy wypowiadaja sie we wszystkich mozliwych tematach





WZT napisał(a):7 do 0,7 ?!
przesada....
