Strona 1 z 1

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 22:21
przez dziewuszka
Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :


:lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 22:27
przez RUDA
dziewuszka napisał(a):Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :


:lol: :lol: :lol: :lol:


czy ja wiem :| nie wszyscy wypowiadaja sie we wszystkich mozliwych tematach :hyhy:

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 22:44
przez FiDo
ja mam tylko jedno pytanie.
skoro jeden pisze, ze to nie jest forum o elektryce/swietle(?), a drugi przenosi temat do dzialu 'oswietlenie', to chyba musi byc jeszcze jedna jednostka co ten dzial utworzyla ;)

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 23:08
przez dziewuszka
RUDA napisał(a):
dziewuszka napisał(a):Naga prawda o forum... i o forumowiczach - więc i o mnie ... :


:lol: :lol: :lol: :lol:


czy ja wiem :| nie wszyscy wypowiadaja sie we wszystkich mozliwych tematach :hyhy:


Myślę, że zbyt serio podeszłaś do tematu ;)

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 00:11
przez Bonhart
wlasnie tyle :wink:

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 15:54
przez Syriusz
A ja bym zrobił razy dwa :wink:

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 17:16
przez McCool
Życiowe hyhy :)

PostNapisane: piątek, 22 gru 2006, 21:02
przez Whiskey
Trzeba jeszcze dwóch którzy pójdą do Plusa po "cherry za cztery"
i trzech którzy odpowiednią ilość razem z nimi obalą
i dwóch któzy będą chcieli dołączyć się na sępa
i jednego który powie że tak nie wolno :P

wiem, wiem, niski poziom intelektualny :P

PostNapisane: sobota, 23 gru 2006, 00:13
przez Whiskey
WZT napisał(a):7 do 0,7 ?!
przesada.... :P


a gdzie ja napisałem że po jedną butelkę poszli? :>