Strona 1 z 2

Urodziny barmaid

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:04
przez dziewuszka
[center]Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim
!
[/center]


:urodziny:

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:05
przez dziewuszka
:* :* :* :* :*

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:06
przez barmaid
Taaaaa..... o tych żądzach mi sie najbardziej podoba ;) Dziękuje :D

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:07
przez j0shu4
[smilie=band.gif]

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:08
przez Bonhart
sto laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat... :!: :!: :!:

sto laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :!: :!: :!:


sto laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :!: :!: :!:



Wszystkiego najlepszego :) :) :)

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:08
przez loisslane
:urodziny: [smilie=hbd.gif]
[smilie=mbounce.gif] [smilie=mbounce.gif]

[smilie=band.gif] :piwo: :beer: :drunk: :wino:

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:16
przez barmaid
Ludzie...ale to dopiero w poniedziałek.... :lol: Miło mi tak, czy inaczej..... :D

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 14:20
przez dziewuszka
Ale impreza jest dzisiaj, czyż nie?

No to my też dzisia j imprezujemy z Tobą :D


[smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 19:12
przez kamila
barmaid napisał(a):Ludzie...ale to dopiero w poniedziałek.... :lol:
właśnie, ja chciałam założyc temat :| :lol: (żartuje)

Moja Ty słodyczy, wszystkiego najlepszego, zresztą co ja sie będę produkowała, złożę osobiście, kiedyś tam :twisted: :* :serce:

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 16:02
przez Syriusz
Wszystkiego najlepszego dla zawsze uśmiętego i najsympatyczniejszego głosu w radiu :wink:

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 20:31
przez RaCiK
Jakie spóźnione?? z tego co widzę to ma jutro :D
falstart :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 00:29
przez kamila
noooo.. teraz jest jak powinno, czyli mamy poniedziałek.. i życzę Ci zdrówka kochana :*

PostNapisane: poniedziałek, 18 gru 2006, 00:30
przez Bonhart
kamila napisał(a):noooo.. teraz jest jak powinno, czyli mamy poniedziałek.. i życzę Ci zdrówka kochana :*


ja tez :)