[wynajme]?? - pytanie odnosnie sali/mieszkania na sywlka
Mam takie skromne pytanie czy macie moze namiary na ludzi ktorzy chca wynajac jakies mieszkanie/sale na sylwka. Zalezy mi na tym aby mozna bylo tam zmiescic od 15-20 osob i zeby nie byla to super mega wygorowana cena.
Z gory thx za pomoc
Z gory thx za pomoc
ja sama maialm problem w tamtym roku...
??
Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami 