Strona 1 z 1

[wynajme]?? - pytanie odnosnie sali/mieszkania na sywlka

PostNapisane: piątek, 15 gru 2006, 22:45
przez japro
Mam takie skromne pytanie czy macie moze namiary na ludzi ktorzy chca wynajac jakies mieszkanie/sale na sylwka. Zalezy mi na tym aby mozna bylo tam zmiescic od 15-20 osob i zeby nie byla to super mega wygorowana cena.

Z gory thx za pomoc

PostNapisane: piątek, 15 gru 2006, 22:53
przez hinata
Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)

PostNapisane: piątek, 15 gru 2006, 22:57
przez japro
wiem troche pozno ale mam znajomych ktory bez problemu (3 dni) temu znalezi sale. Popytali to tu to tam i gotowe:). Kto pyta niebladzi;p

PostNapisane: piątek, 15 gru 2006, 23:04
przez hinata
japro napisał(a):wiem troche pozno ale mam znajomych ktory bez problemu (3 dni) temu znalezi sale. Popytali to tu to tam i gotowe:). Kto pyta niebladzi;p


też prawda.. :D :D :D
czyli jednym slowem temat zamkniety :D :D

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 15:15
przez japro
to co nikt nie ma pomyslu :(??

PostNapisane: sobota, 16 gru 2006, 18:45
przez hinata
przykro mi

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 00:15
przez Eonica
hinata napisał(a):Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)


Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 00:16
przez Bonhart
Eonica napisał(a):
hinata napisał(a):Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)


Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:


mow za siebie :P

PostNapisane: niedziela, 17 gru 2006, 11:23
przez Eonica
KaucZ napisał(a):
Eonica napisał(a):Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:

dokonali niemozliwego ;p
i tak wychodze z załozenia, ze o takich rzeczach mysli sie duuuuzo wczesniej :P


Ano... podołaliśmy tej misji :) Przy czym ubaw był nie z tej ziemi :lol: