Praca - barman,kelner,recepcjonista (Hotel Villa Tarsis)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Praca - barman,kelner,recepcjonista (Hotel Villa Tarsis)

Postprzez grax » czwartek, 14 gru 2006, 21:30

Hotel Villa Tarsis zatrudni na stanowisku barman/kalner i recepcjonisty osoby ze znajmoacią jezyka niemeickiego w stopniu komunikatywnym,najlepiej juz nie uczace sie. mile widziane:


- aktualna pracownicza ksiazeczka zdrowia,
- mila aparycja,
- umiejetnosc nawiazywania kontaktow,
- mile usposobienie,
- umiejetnosc pracy w zespole,
- odpowiedzialnosc, sumiennosc oraz usmiech na twarzy :)

Wszelkie informacje :
mail : tarsis7@wp.pl
tel : 692863553 (Ewa)
http://www.tarsis.pl

ul. Koszalińska 70-72 (podczele)
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości