Z innej beczki - co mnie gryzie :)
Znajomi nie potrafią pomóc wiec zwracam sie do Was z pytaniami "głupimi", które jednak skłaniają niektorych do tego aby nad nimi pomysleć. Mam tego troche. Zaczne tak :
1. Walt Disney - mamy wiele postaci : Miki - mysz, Donald - kaczor, Pluto - pies.
A Goofy .. ? to co jest Goofy.
Pomóżcie , prosze młodzi detektywi
a tak przy okazji :
2. Czemu zawsze rozgryzamy Tic-Tac ' i ?
1. Walt Disney - mamy wiele postaci : Miki - mysz, Donald - kaczor, Pluto - pies.
A Goofy .. ? to co jest Goofy.
Pomóżcie , prosze młodzi detektywi
a tak przy okazji :
2. Czemu zawsze rozgryzamy Tic-Tac ' i ?




