Strona 1 z 1

Sprawdź ile tracisz kalorii ;)

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 01:30
przez Didi
Sprawdź ile kalorii tracisz podczas tych czynności Mruga 2


1. Rozbierając partnerkę

1. z jej przyzwoleniem - 12
2. bez jej zgody - 187


2. Zdejmując partnerce stanik

1. obydwiema rękami - 8
2. jedna ręką - 12
3. jedna ręką, jednocześnie dostając w pysk od partnerki - 37
4. ustami - 85


3. Nakładając prezerwatywę

1. na członka w czasie erekcji - 6
2. bez erekcji - 315


4. W czasie gry wstępnej

1. próbując odnaleźć łechtaczkę - 8
2. próbując odnaleźć punkt G - 92
3. bez gry wstępnej - 0


5. W czasie stosunku właściwego

1. podnosząc partnerkę - 12
2. robiąc to na podłodze - 8

6. Kaloryczna wartość poszczególnych pozycji

1. misjonarska - 12
2. 69 leżąc - 8
3. 69 stojąc - 112
4. na taczkę - 216
5. na gondoliera - 912

7. Przeżywając orgazm

1. prawdziwy - 112
2. udawany - 315

8. Tuż po orgazmie

1. pozostając w łóżku - 18
2. wyskakując z lóżka - 36
3. próbując wyjaśnić, dlaczego partnerka tak szybko wyskoczyła z lóżka - 816

9. Osiągając drugą erekcję

1. w wieku 16 - 19 lat - 12
2. 20 - 29 lat - 36
3. 30 - 39 lat - 108
4. 40 - 49 lat - 324
5. 50 - 59 lat - 972
6. po sześćdziesiątce - 2916

10. Ubierając się po wszystkim

1. bez pośpiechu - 32
2. szybko - 98
3. gdy mąż partnerki otwiera drzwi do sypialni - 1218

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 01:55
przez McCool
:lol:

życiowe :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 19:41
przez K@sia
No cóż Didi....widze że znasz życie..... :P
Ty pewnie zawsze ubierasz sie w ekspresowym tempie :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 19:42
przez Didi
Kasiu no co ty dieta 1000 kalorii :D

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 22:38
przez K@sia
Didi ale ty musisz mieć ciałko :roll: ...dieta 1000 kalorii.... podczas ubierania spalasz 1218..
no i jeszcze pewnie mąż partnerki Cię goni więc spalasz jeszcze dodatkowo.... :P
musisz być niesamowicie wysportowany :P

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 22:50
przez Didi
chesz sprawdzic? mozesz wyliczyc kalorie i mozemy sprobowac :P

jestem chetny :D

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 22:54
przez K@sia
Oj wiesz po wstępnych obliczeniach to twoje kalorie wychodzą na minusie...musisz być strasznie chudziutki (może masz anoreksje? :P ) więc obawiam się czy przezył byś spotkanie z moim misiaczkiem Grizli.... :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 22:56
przez Didi
tu sie mylisz jestem duzy i chyba wiekszy od twojego gryzli :P

PostNapisane: poniedziałek, 11 gru 2006, 23:01
przez K@sia
hmmm....czyżby kalkulator mi padł....? :? jak mogłam się tak pomylić w obliczeniach.....?

No cóż skoro jesteś duży to fajnie....kochanego ciałka nigdy za wiele.... :D