Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 11:07
przez kamila
w domu, choć wolę zawsze wyjeżdżać, ale tym razem jest to niemożliwe :suchy: :)

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 11:19
przez kamila
ja też wolę jak jest cała rodzina, wszyscy się zbierali u mojej babci na wsi, tam zawsze jest "klimatycznie", a teraz to trochę "sucho" będzie tylko z moją rodzinką, nooo..ale też sie cieszę :P

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 11:20
przez U-S
Święta spędzam zawsze z najbliższymi, 2-dniowe intensywne przygotowania, ubieranie choinki,przystrajanie domu, jemioła, kolendy w tle i zapachy z kuchni...

Gdybym miała taką możliwość chętnie bym wyjechała chociaż raz w góry na święta, może kiedyś...

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:00
przez Mafi
Święta w domu z rodzicami i bratem... Ale mogłabym w ogóle nie spędzać- nie lubię Świąt. :)

Zakładam uśmiech na buzię i tyle. Także... jakbym miała okazję wyjechać i zapomnieć, że są w ogóle święta to czemu nie. Chwilowo z musu w domciu.

Re: Święta w domu czy wyjazd zoorganizowany??

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:08
przez kazió
ziomuś napisał(a):Jesteście zwolennikami święta z rodzinką w domku, czy wolicie ominąć ten caly zgielk i pojechac na wczasy np do Zakopanego. Ja jestm zwolennikem swiat w domu, mimo ze moge pojechac w gory i nic nie przygotowywac :D


ta, chcac ominac zgielk na pewno pojechalbym do Zakopanego :)
raz mi sie tylko zdarzylo wyjechac, w zeszlym roku do wawy,wytrzymalem tam ok 16 godzin, po tem z siostra stwierdzilismy, ze wracamy nocnym do domu :) jestem zwolennikiem swiat w domu :)

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:22
przez M@dF
Wyjazd w góry od 23 grudnia do 3 stycznia. Prawdopodobnie Krynica :)

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:25
przez Syriusz
Najlepsze święta są w domu. Uwielbiam :D

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:44
przez Tisaja
Ideał świat.
Pakować manatki i z grupa przyjaciół wypad na świateczno-noworoczne zabawy.. daleko, daleko.. od codzienności i standardów.
Ale to takie nierealne...

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 12:57
przez planismo
trzeba w domu wytworzyć odpowiednia atmosferę i święta moga być naprawdę przyjemne bez wyjazdów

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 13:32
przez barmaid
Jeszcze sie nie zdarzyło by mi sie tak świat nie chciało.... Może przesadzam, ale teraz trochę wiem jak czują sie bezdomni w świeta. Niby mam gdzie pójść...ale to nie to samo co we własnym domu :(

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 14:25
przez kamila
barmaid napisał(a):Jeszcze sie nie zdarzyło by mi sie tak świat nie chciało.... Może przesadzam, ale teraz trochę wiem jak czują sie bezdomni w świeta. Niby mam gdzie pójść...ale to nie to samo co we własnym domu :(
mordko Ty moja :* już niedługo, już niedługo. Grzybki zrobiłam dobre to wpadniesz :wink: