Strona 1 z 1

naglos gg

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 15:09
przez Mafiarz
czy dzwoni ktos z was przez gg "naglos" doladowywal to ktos KODEM PRE-PAID?? nie wiecie gdzie mozna kupic? czy sa w kioskach?

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 16:09
przez Mafiarz
a skype tylko karta kredytowa mozna ladowac?

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 19:02
przez Mafiarz
SatH^Raa napisał(a):Kilka klików po http://naglos.pl/naglos-pomoc.php

Kod: Zaznacz cały
c) kody pre-paid  - on-line - oznacza to, że od razu po wprowadzeniu kodu środki znajdą się na Twoim koncie i będziesz mógł z nich korzystać; kod taki możesz zakupić w jednym punktów należących do sieci VIA i oferujących usługę "Moje Doładowania" (punkty takie znajdują się na terenie całego kraju) lub zdobyć w licznych konkursach organizowanych przez Gadu-Gadu.

To chyba znajdziesz, no nie? W co drugim większym sklepie, w kioskach etc.

BTW I tak wolę Skype'a. :)


gdzie nie pytalem to nie wiedza nawet co to jest