Strona 1 z 2

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 14:45
przez Mafi
Nie ;(

W bucikach pusto... pod poduszką pusto...

Nie zasłużyłam chyba :p

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 14:46
przez Bonhart
ja spie na podlodze...

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 17:10
przez Mafi
Mama mi właśnie pomachała czekoladą przed nosem :P

Upomniałam się smsem, że w bucikach pusto miałam i mi czekoladę kupiła :lol:

Głupia ;p :D

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 18:08
przez redlovebloodgirl
rozge....taka prawdziwna :oops: i pasek :D dziekuje mojemu mikolajowi :*

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 19:48
przez kamila
chyba byłam niegrzeczna :oops: , bo Mikołaja ni widu ni słychu, ale za to (ponoć) ja komuś miły prezent sprawiłam, nieświadomie :)

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 21:14
przez Olga
Grzeczna byłam cały rok, ale Mikołaj najwyraźniej mnie olał :p Nic nie znalazłam pod poduszką, w bucie, w skarpecie ani w żadnym innym miejscu :lol: Trudno się mówi... mam nadzieję, że pod choinką znajdę zadośćuczynienie tego karygodnego zaniedbania ;) :roll:

Czekam, aż koleżanki powórcą do domu i... :drunk: Zapasy już zrobione ;) To będzie wesołe zakończenie Mikołajek :lol:

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 21:16
przez FiDo
ja sypiam bez poduszki.

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 21:32
przez BLAaa
Ja mam Mikołajki przez cały rok... :D

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 21:33
przez cichy
lipaaaaa...a przeciez bylem grzeczny, prawda :?: :P :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 22:05
przez Agunia
ponieważ byłam bardzo grzeczna ( :twisted: ), dostałam słodziutki prezncik od Mikołaja i Pani Mikołajowej - gruba będę od tych wszystkich czekolad i batoników, ale co tam :p

PostNapisane: środa, 6 gru 2006, 22:43
przez K@sia
Grzeczna byłam i na czekoladkę od Mikołaja zasłużyłam :P
Podobnie jak moja poprzedniczka..ja również martwię się o kalorię...ale co tam..raz w roku można zaszaleć....w końcu to słodycze od Mikołaja.... :wink:

PostNapisane: czwartek, 7 gru 2006, 01:35
przez kołysanka
pijacką czkawkę??? :oops: