Strona 1 z 1

Sunrise Festival 2006 Film "Wrażenia"

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 17:42
przez rakus4
Ja po obejrzeniu tego filmiku poprostu nieuwierzylem ze
w Kolobrzegu moze powstac cos takiego jak Sunrise.
Film poprostu cudowny. Jeżeli ktos widzial prosze o wypowiedzi !!

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 17:46
przez FiDo
<paw>
oo, ups
przepraszam :oops:

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 18:27
przez j0shu4
rakus4 - nie wiem czy krzysiek bylby szczesliwy gdyby wiedzial ze wykorzystujesz jego zdjecie jako avatar :twisted:

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 18:43
przez EKG
A gdzie ten film można zobaczyć w sieci? Czy tylko pokątna, komercyjna sprzedaż? :oops:

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 18:45
przez Flo
EKG napisał(a):A gdzie ten film można zobaczyć w sieci? Czy tylko pokątna, komercyjna sprzedaż? :oops:


lata dvd w sieci

PostNapisane: wtorek, 5 gru 2006, 22:32
przez EKG
Hasky napisał(a):polecam kupic orginał za 24,90


Gdzie? Allegro?