Sunrise Festival 2006 Film "Wrażenia"
Ja po obejrzeniu tego filmiku poprostu nieuwierzylem ze
w Kolobrzegu moze powstac cos takiego jak Sunrise.
Film poprostu cudowny. Jeżeli ktos widzial prosze o wypowiedzi
w Kolobrzegu moze powstac cos takiego jak Sunrise.
Film poprostu cudowny. Jeżeli ktos widzial prosze o wypowiedzi


