Strona 1 z 2

Uwaga: Dziś o północy Gazeta Wyborcza ujawni (...)

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 22:52
przez Mist
http://www.gazeta.pl/0,0.html

Zerknijcie na dopisek u góry ekranu na środku..

może pokusimy się o małą zgadywankę?
czas start, pozostała godzina z małym okładem..

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 23:21
przez Didi
juz nie trzeba czekac...

PRACA ZA SEX W SAMOOBRONIE...

wlasnie na tvn24 podali newsa z pierwszej strony...

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 23:30
przez Didi
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,3770674.html
W zamian za usługi seksualne dla przewodniczącego Leppera i posła Łyżwińskiego dostałam pracę w Samoobronie - ujawnia w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego....

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 23:35
przez McCool
Ołłł ;/ Czyżby to była zapowiedź końca kariery Endrju?

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 23:51
przez Bruno
McCool napisał(a):Ołłł ;/ Czyżby to była zapowiedź końca kariery Endrju?

Chyba zartujesz... W swojej karierze ma juz na koncie stwierdzenie, ze prostytutki nie mozna zgwalcic i prostacki rechot przy tym...
W kazdym cywilizowanym panstwie zostalby izolowany politycznie.

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 23:55
przez McCool
Bez echa to nie przejdzie. Tylko tak zacząłem rozpatrywać wszystkie możliwe warianty i nasuwa mnie przykra myśl, że koniec Leppera to koniec koalicji wspaniałych, bo aby wyjść z twarzą Kaczyński musiałby zdymisjonować Endrju, co pewnie wiąząłoby się z rozwiązaniem koalicji, więc pierwotny instynkt samoprzetrwania sprowadzi do tego, że wyjdzie jakoby była to jakaś polityczna prowokacja i pomówienie. Daję stówę że tak będzie! Za Lipińskiego do dzisiaj się nikomu nie bekło...

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 01:01
przez kazió
heh gratulije panience, ktora sie puscila z Lepperem :lol:

"W zamian za usługi seksualne dla przewodniczącego Leppera i posła Łyżwińskiego dostałam pracę w Samoobronie - ujawnia w poniedziałkowej "Gazecie Wyborczej" Aneta K., była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i dyrektorka biura poselskiego Stanisława Łyżwińskiego...."

w sumie na jej miejscu bym tego nie naglasnial,troche szacunku dla samego siebie :)

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:04
przez McCool
Eeee grejt! Ja kobietę podziwiam! Miejmy nadzieję, że to pogrzebie Leppera raz na zawsze!!!!

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:07
przez Vin
heh
tez kobietke podziwiam za odwage
tylko nie wiem czy sie chwali czy zali
w zwiazku z czym
nie wiem
gratulowac czy wspolczuc ?

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:21
przez McCool
Odwaga i to podwójna, bo sprawa nie dotyczyła jakiegoś Felka z osiedla, tylko ludzi medialnych! Tylko patrząc po tym, co dzisiaj po wyjściu na światło tej sprawy się wydarzyło, to przypomina mi się sentencja: plują, a oni mówią że deszcz pada... ;/

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:29
przez Flo
Lepper i Lyzwinski :lol: Ale poruta

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:31
przez McCool
Uprawiają seks z kobietami za stanowisko, a słupki poparcia dla koalicji rządzącej rosną... Czy ci ludzie są ślepi? ;/

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 19:45
przez Flo
pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe :twisted: :twisted: :twisted:


watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju