Sniło mi się, że...
Podzielimy się ze sobą swoimi snami? Czasem są przeciez tak intrygujące, zaskakujące i nieoczekiwane, że szkoda trzymać je tylko dla siebie.
Ja zacznę.
Dzisiaj śnilo mi się, ze jestem Lois Lane (dziewczyna Supermana, gdyby ktos nie znal). Miałam poprowadzić w szkole wykład. Dyrektorem szkoły był Wojciech Mann (!). No i poprowadzilam wyklad. O... Supermanie
Chyba za dużo czasu spędzam na tym forum, zaczynam identyfikować się z moim nickiem
Ja zacznę.
Dzisiaj śnilo mi się, ze jestem Lois Lane (dziewczyna Supermana, gdyby ktos nie znal). Miałam poprowadzić w szkole wykład. Dyrektorem szkoły był Wojciech Mann (!). No i poprowadzilam wyklad. O... Supermanie
Chyba za dużo czasu spędzam na tym forum, zaczynam identyfikować się z moim nickiem
Czekam na wygraną... a tu do szufladki zamiast monet wpadają baterie r6 philipsa.... Najbardziej absurdalny sen w moim życiu.... 
![yikes [smilie=yikes.gif]](./images/smilies/yikes.gif)



