Strona 1 z 2

WYGRALISMY !!!!

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 08:59
przez Mafiarz
POLSKA W FINALE!!!!

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 09:23
przez Flo
:drunk: :beer:



:rockon:

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 09:26
przez bezAMBICJI
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Superrrrrrrrrr...To jutro finał :D

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 09:34
przez kurczaczek
Może nie najlepszy mecz naszej reprezentacji ale liczy się wynik i to że grają o medal. :jupi:
Gratulacje! :brawo:

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 09:40
przez Hayes
Obrazek


Wstań unieś głowę, wsłuchaj się w słowa
Pieśni o małym rycerzu.... :gwizd:


Polska, Polska, Polska

Niech Canarinhos już drżą przed nami :jupi:

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 12:05
przez Mafiarz
ale mi sie marzy zloto i jutro impreza od 11 :)

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 12:43
przez Geralt
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 12:52
przez Syriusz
Będzie dobrze!!!!

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:00
przez Flo
Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:01
przez Geralt
Flo napisał(a):
Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:


no i z rozmachu zgubilem wyraz :) chodzilo mi o sedziow.

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:02
przez Flo
Geralt napisał(a):
Flo napisał(a):
Geralt napisał(a):
MixXxer napisał(a):Nie ma co ukrywac jestem dobrej mysli ze bedzie zloto, a dzisiejszego meczu polskiej reprezentacji gratuluje :)


nie oszukujmy sie, po pierwszym secie nie ma na co liczyc. oby tylko nie bylo jeszcze gorzej niz teraz. no i kto k**** m** wybral takich patalachow na finalowy mecz?


zenujacy jestes :shock:


no i z rozmachu zgubilem wyraz :) chodzilo mi o sedziow.


no, rozgrzeszony

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:04
przez Geralt
Flo napisał(a):
no, rozgrzeszony


tak to jest jak sie pisze na szybkiego... ;/

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 16:10
przez Lili
Przegralismy no coz szkoda... :( ale i tak mamy srebro i jestem dumna z naszych Polakow :D :D ...niesety Brazylia jest niepokonana najwidoczniej:(

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 16:25
przez dziewuszka
Apetyt rośnie w miarę jedzenia... Poprzednimi meczami zrobili nam nadzieję...

Ale i tak jest dobrze wicemistrzostwo to też jest coś :)