Strona 1 z 22

Napisane:
czwartek, 30 lis 2006, 19:55
przez Flo
sie pomysli, daj z tydzien czasu

Napisane:
piątek, 1 gru 2006, 23:22
przez jeepi_srs
gdzie i komu to podeslac ?
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 13:49
przez K@sia
A kiedy otwarcie tej nowej dyskoteki i do kiedy można przesyłać pomysły na logo?


Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 13:51
przez Syriusz
Jeśli wolno spytać, gdzie będzie ta nowa dyskoteka????

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 14:07
przez McCool
Syriusz napisał(a):Jeśli wolno spytać, gdzie będzie ta nowa dyskoteka????
Róg Jednosci Narodowej i Solnej. Stara piekarnia


Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 14:20
przez Syriusz
A tam! Tam była kiedyś piekarnia????

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 14:20
przez McCool
No przecież piszę
ps. kolejny amator co 10 postów potrzebował, żeby móc w dziale kołobrzeg pisać? 

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 14:43
przez Syriusz
McCool napisał(a):No przecież piszę
ps. kolejny amator co 10 postów potrzebował, żeby móc w dziale kołobrzeg pisać? 
Zgłupiałeś?
Wali mnie "Miasto Kołobrze", ale myśl sobie co chcesz!

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 14:49
przez arczi
Tam była piekarnia wojskowa

Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 15:51
przez McCool
Syriusz napisał(a):A tam! Tam była kiedyś piekarnia????
Zadajesz głupie pytania, a ostatnio polityczków na tym forum pełno, chyba mam alergię i się wyczuliłem zbytnio


Napisane:
niedziela, 3 gru 2006, 22:34
przez Syriusz
McCool napisał(a):Syriusz napisał(a):A tam! Tam była kiedyś piekarnia????
Zadajesz głupie pytania, a ostatnio polityczków na tym forum pełno, chyba mam alergię i się wyczuliłem zbytnio

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi
Mniej nerwów i więcej spokoju


Napisane:
poniedziałek, 4 gru 2006, 13:09
przez QB
a co z River mam nadzieje ze nie zamykacie wraz z otworzeniem nowego lokalu?