Strona 1 z 22

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 19:55
przez Flo
sie pomysli, daj z tydzien czasu

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 23:22
przez jeepi_srs
gdzie i komu to podeslac ? :]

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:49
przez K@sia
A kiedy otwarcie tej nowej dyskoteki i do kiedy można przesyłać pomysły na logo? :D

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 13:51
przez Syriusz
Jeśli wolno spytać, gdzie będzie ta nowa dyskoteka????

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 14:07
przez McCool
Syriusz napisał(a):Jeśli wolno spytać, gdzie będzie ta nowa dyskoteka????

Róg Jednosci Narodowej i Solnej. Stara piekarnia :)

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 14:20
przez Syriusz
A tam! Tam była kiedyś piekarnia????

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 14:20
przez McCool
No przecież piszę :)

ps. kolejny amator co 10 postów potrzebował, żeby móc w dziale kołobrzeg pisać? :help:

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 14:43
przez Syriusz
McCool napisał(a):No przecież piszę :)

ps. kolejny amator co 10 postów potrzebował, żeby móc w dziale kołobrzeg pisać? :help:


Zgłupiałeś?
Wali mnie "Miasto Kołobrze", ale myśl sobie co chcesz!

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 14:49
przez arczi
Tam była piekarnia wojskowa

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 15:51
przez McCool
Syriusz napisał(a):A tam! Tam była kiedyś piekarnia????

Zadajesz głupie pytania, a ostatnio polityczków na tym forum pełno, chyba mam alergię i się wyczuliłem zbytnio :)

PostNapisane: niedziela, 3 gru 2006, 22:34
przez Syriusz
McCool napisał(a):
Syriusz napisał(a):A tam! Tam była kiedyś piekarnia????

Zadajesz głupie pytania, a ostatnio polityczków na tym forum pełno, chyba mam alergię i się wyczuliłem zbytnio :)



Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi :lol: :lol: :lol:
Mniej nerwów i więcej spokoju :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 4 gru 2006, 13:09
przez QB
a co z River mam nadzieje ze nie zamykacie wraz z otworzeniem nowego lokalu?