Strona 1 z 1

juz 10- latkowie :(

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 15:56
przez Mafiarz

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 17:26
przez Flo
recydywa od najmlodszych lat

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 17:33
przez Konsul
A może odrzućmy te wszelkie bzdury o złym wychowaniu, wpływu negatywnego środowiska etc., które to suma sumarum z sprawcy robią ofiarę.
Pare rózg na dupsko i już. Ale nie wolno, bo dziecko, bo patologia, bo prawa człowieka. B
Mały biedny chłopczyk, może jest za bardzo dynamiczny, jak to określiła jedna z mam młodego "gangstera".

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 17:37
przez Slayer
Karcenie maloletnich jest przeciez dozwolone przez KK :)
Tylko trzeba to robic z glowa :)

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 17:43
przez Flo
Slayer napisał(a):Karcenie maloletnich jest przeciez dozwolone przez KK :)
Tylko trzeba to robic z glowa :)


czyli po dupie a nie po glowie :)

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 18:01
przez Slayer
I tak zeby nikt nie widzial :)

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 18:04
przez Flo
Slayer napisał(a):I tak zeby nikt nie widzial :)


z otwartej reki :)

PostNapisane: czwartek, 30 lis 2006, 18:18
przez Konsul
Temat dość poważny, a nabiera humorystycznego znaczenia. Agresję i patologiczne "wyczyny" trzeba zwalczać, jeszcze raz powtórzę zwalczać, jak najszybciej. Nie można szukać rzeczy łagodzących takie zachowania.
Oczywiście armia psychologów i różnych "autorytetów" podniesie larum. Za 10 lat być może ten ktoś kogoś zabije i będzie te samo tłumaczenie o złym środowisku, złym wychowaniu etc. Oj, biedactwo, a ten cham jeden akurat się pod rękę nawinął, nie rozumiał pseudo egzystencjalnych problemów zabójcy i jego psyche.

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 09:22
przez Mafi
Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 14:00
przez Budyn
Flo napisał(a):
Slayer napisał(a):I tak zeby nikt nie widzial :)


z otwartej reki :)


i to porzadnei tak aby wiedzial jak to jest

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 14:49
przez rysio
Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.

A ja bym ten chory program ściągnął z anteny. Przez takie programy rodzice, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoimi dziećmi, będąc zwyczajnie niewydolni wychowawczo, zaczynaja wierzyć, że takie sytuacje są normalne. Skoro pokazują to w telewizji, że jacyś rodzice nie potrafią sobie dać rady z dzieckiem, i że ktoś musi im pomagać, to znaczy, że widocznie taka pomoc jest konieczna.
Ha! A więc to nie jest nasza wina, że nasza Beatka, czy nasz Krzysio jest taki niegrzeczny, to się po prostu zdarza. A prawda jest taka, że do takiego stanu prowadzi brak konsekwencji w wychowaniu.

Nie pisz więc, że super niania jest lekiem na całe małoletnie zło, bo w ten sposób utwierdzasz w społeczeństwie model zapodany przez żądny sensacji tvn, w którym rodzice mają prawo nie ponosić odpowiedzialności za swoją niewydolność wychowawczą. PROSZĘ!

Co do 10-latka z artykułu - prawo jest kulawe - należy je zmienić! I to szybko, bo małolaty są coraz bardziej świadome swojej bezkarności, a coraz więcej rodziców wykazuje zadziwiającą niewydolność wychowawczą.

PostNapisane: piątek, 1 gru 2006, 16:11
przez Slayer
Rece mi opadly...
Teraz pisza w Onecie, ze zlapano gang 4 nastoletnich gwalcicieli... Zgwalcili 7 dziewczynek w wieku od 10 do 15 roku zycia...
http://wiadomosci.onet.pl/1443258,11,1,0,120,686,item.html

PostNapisane: sobota, 2 gru 2006, 12:20
przez Mafi
rysio napisał(a):
Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.



Nie pisz więc, że super niania jest lekiem na całe małoletnie zło, bo w ten sposób utwierdzasz w społeczeństwie model zapodany przez żądny sensacji tvn, w którym rodzice mają prawo nie ponosić odpowiedzialności za swoją niewydolność wychowawczą. PROSZĘ!

Tak trochę jakby żartowałam. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. :)

PostNapisane: środa, 14 lut 2007, 21:59
przez Mieszkaniec
Nie dawno w mediach była informacja o gangu 4-ro latków którzy biki, okradali i zastraszali rówieśników i starsze dzieci

PostNapisane: czwartek, 15 lut 2007, 13:02
przez Koala
Mieszkaniec napisał(a):Nie dawno w mediach była informacja o gangu 4-ro latków którzy biki, okradali i zastraszali rówieśników i starsze dzieci


taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką rybe złapałem

a moze 14 latkowie, 4 latkowie to jeszcze mleczaków wszystkich nie mają :P