Strona 1 z 5

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 18:47
przez McCool
Obrazek

no no, fajna ze mnie laska :)

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 18:49
przez cichy
Obrazek
ciekawe :P

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 18:51
przez Flo
Obrazek

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 18:52
przez Martius
Obrazek

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 18:55
przez McCool
uważać tylko, co wklejacie, bo który za którymś nickiem kryć się będzie zdjęcie jakiegoś faszysty :twisted:

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:07
przez rex
Achaja .. hmm, mi po wpisaniu Twojego nicka zadne ksiazki sie nie pojawiają :P .. ino:

http://patrik.scifi.cz/grafik/cover/achaja.jpg
http://patrik.scifi.cz/grafik/cover/achaja2a.jpg

a moje jest za duze by wkleic ale podaje link: http://www.ichijinsha.co.jp/rex/dp/cynthia1280_960.jpg , w sumie nic ciekawego :P

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:13
przez cushu
Obrazek

Widac niczym ciekawym nie jestem :lol: :wink:

Ale juz 15 pozycja jest właściwa i prowadzi do starego loga Independent Prodakszyn zamieszczonego na tym forum :twisted:

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:14
przez FiDo
dobry piesek, grzeczny piesek

Obrazek

chyba wygram konkurs pieknosci

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:21
przez dziewuszka

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:22
przez dziewuszka
O Boże, a co ja wkleiłam... :lol:

PostNapisane: środa, 29 lis 2006, 19:27
przez dziewuszka
Dzięki Achaja.. :D

a miało być tak:

http://www.oceania.stosunki.pl/nc/pict/dziewuszka.jpg

mam nadzieję, że teraz wyszło .. :D