Cecha charakteru, którą najbardzie cenisz w drugim człowieku
Każdy z nas ma przyjaciół, bo cenimy ich za.... no właśnie, za co?
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Vin napisał(a):a ja nie mam przyjaciol

Flo napisał(a):Vin napisał(a):a ja nie mam przyjaciol
kup sobie chomika
Za co cenie? Za chec wysluchiwania moich dziwnych pomyslow




Ja staram się ludzi wokół siebie dobierać starannie, dlatego tak mało ich jest. Ale cóż... Człowiek uczy się na błędach.
