Strona 1 z 7

Dekonspiracja naszych pupili...

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 15:53
przez Stavro
Na pewno większość z nas ma jakiegoś zwierzaka w domu... I może ektoś z was chciałby się pochwalić swoim psem, kotem, żółwiem, złotą rybką...

Na początek moja 12 letnia kocica... Demolka...


Obrazek

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 16:47
przez chooper
to moja kicia - Marcel :)

Obrazek

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 22:49
przez grax
A oto moja 16-letnia szujka :) Kaja.


Obrazek

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 10:05
przez Peny
a ja kiedys mialam swinke morska i wygladala tak..
Obrazek
Ale przedawkowala srodki nasenne i juz nie zyje :( Ale milusia byla :)

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 14:02
przez McCool
Rodzeństwo też się liczy? :twisted:

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 14:28
przez loisslane
Moje futrzaste cudo
Siedmiokilowe maleństwo z charakterkiem :serce:

Obrazek

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 20:41
przez Koala
Obrazek

super sprinter i kanapowy pupil DORA piesek z charakterem moja dobermanka

drugi piesek to Szamir

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 22:21
przez minas
a oto moje maleństwo (apolityczny) GROMUŚ

Obrazek

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 22:32
przez Olcia
McCool napisał(a):Rodzeństwo też się liczy? :twisted:


hehe :P też chciałam zadac to pytanie :twisted:

więc? moge wklejac zdjęcia siostry? :twisted:

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 22:36
przez Stavro
Olcia napisał(a):
McCool napisał(a):Rodzeństwo też się liczy? :twisted:


hehe :P też chciałam zadac to pytanie :twisted:

więc? moge wklejac zdjęcia siostry? :twisted:


nie raczej tylko zwierzaki :)

chyba ze to zwierz jakis :)

PostNapisane: sobota, 25 lis 2006, 22:44
przez Olcia
Stavro napisał(a):
nie raczej tylko zwierzaki :)

chyba ze to zwierz jakis :)


moja Alicja ma1,5 roku i czasem się dziwnie zachowuje.. :P gryzie, krzyczy, chodzi na czworaka.. więc mam tutaj wątpliwosci :twisted: