Strona 1 z 4

Kto jest uzależniony od tego forum...

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 13:17
przez loisslane
1. loisslane :)

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 13:19
przez Demurrer
2. JAAAA :jupi: :devil: :vampir:

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 13:22
przez Mafi
3. Ja tylko lubię czytać, pisać i zaglądać... ;p Z tym uzależnieniem to za dużo powiedziane ;p :oops:

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 13:23
przez Tisaja
4. Zgłaszam się... [smilie=baby.gif]

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 14:14
przez Flo
5. Telesfor :twisted:

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 14:27
przez M@dF
Lubie tu siedziec bo smiesznie jest ;]

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 14:45
przez Stavro
ja na pewno nie...

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 15:24
przez Josh
uzależniony od czytania...:)

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 18:07
przez atram
ja też zaczynam się uzależniać ( pozostała część mojej rodziny również :lol: ).
Dobrze,że moje dziecko nie umie czytać, bo to już byłaby rodzinna obsesja :doh:

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 20:08
przez MadziUlka
Kiedyś może i byłam ale teraz zbytnio nie ma na to czasu...
Czasami zaglądam tutaj poczytać sobie co tam u Was słychać...
ale to już na pewno nie nałóg :P

Pozdrówka dla tych wszystkich uzależnionych i dla tych nie.. :)

PostNapisane: piątek, 24 lis 2006, 20:58
przez cichy
ja tu tylko sobie siedze cichutko i czytam, malo pisze bo cichutki jestem :P ;)