3. Ja tylko lubię czytać, pisać i zaglądać... Z tym uzależnieniem to za dużo powiedziane
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 13:23
przez Tisaja
4. Zgłaszam się...
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 14:14
przez Flo
5. Telesfor
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 14:27
przez M@dF
Lubie tu siedziec bo smiesznie jest
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 14:45
przez Stavro
ja na pewno nie...
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 15:24
przez Josh
uzależniony od czytania...
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 18:07
przez atram
ja też zaczynam się uzależniać ( pozostała część mojej rodziny również ).
Dobrze,że moje dziecko nie umie czytać, bo to już byłaby rodzinna obsesja
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 20:08
przez MadziUlka
Kiedyś może i byłam ale teraz zbytnio nie ma na to czasu...
Czasami zaglądam tutaj poczytać sobie co tam u Was słychać...
ale to już na pewno nie nałóg
Pozdrówka dla tych wszystkich uzależnionych i dla tych nie..
Napisane: piątek, 24 lis 2006, 20:58
przez cichy
ja tu tylko sobie siedze cichutko i czytam, malo pisze bo cichutki jestem