Strona 1 z 1

PostNapisane: środa, 22 lis 2006, 14:47
przez kulA
przejezdzalem dzis dwa razy przez Rude, to jest tak blisko, ogromny szacun dla tych ludzi ktorzy codziennie schodza na dol nie wiedzac czy wroca, to jest sol tej ziemi, slaskiej ziemi, szkoda tylko ze slask umiera wraz z calym gornictwem

Re: Tragedia W Rudzie Śląskiej

PostNapisane: środa, 22 lis 2006, 17:49
przez jeepi_srs
ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....


przeginasz bagiete

Re: Tragedia W Rudzie Śląskiej

PostNapisane: środa, 22 lis 2006, 18:29
przez Koala
jeepi_srs napisał(a):
ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....


przeginasz bagiete

ziomus ty sie wpisz na liste naprawde wiesz jeepi ma racje przeginasz kolejny statsiarz?

wspolczuje naprawe teraz do nas dochodzi do nas jak wazni sa dla nas gornicy

PostNapisane: środa, 22 lis 2006, 20:50
przez McCool
ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!

z Twoich "ust" brzmi to trochę śmieszno-zabawno-żałośnie, bo akurat z reguły to jesteś pierwszym, który robi z igły widły i niepotrzebny dym... :)

PostNapisane: środa, 22 lis 2006, 22:21
przez jeepi_srs
ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!


mi akurat nie chodzi o polityke bo jestem daleki od niej, ale piszac wpisujcie swoje kondolencje dla rodzin przeginasz.
tak samo kazdego dnia mozna zakladac nowy temat piszac wpisujcie kondolencje dla rodzin ktore utracily najblizszcyh w wypadkach, zawalach itp. itd.

jeszcze tego brakuje zebys puscil po gg lancuszek

PostNapisane: czwartek, 23 lis 2006, 10:00
przez Martius
spokoj ma byc a swiruja po miescie z przyczepami jak dzikie osly (pewna osoba powinna wiedziec ze to szczegolnie jej sie tyczyyy) :lol:
a ziomek i ta swoje wie

PostNapisane: czwartek, 23 lis 2006, 14:43
przez kulA
dzis w rudzie co chwila bylo slychac karetki jezdzace na sygnale, moj przejazd przez to miasto twal ok 10 min a naliczylem z 5, im blizej Halemby tym wiecej karetek

PostNapisane: czwartek, 23 lis 2006, 15:06
przez Mafiarz
[']