przejezdzalem dzis dwa razy przez Rude, to jest tak blisko, ogromny szacun dla tych ludzi ktorzy codziennie schodza na dol nie wiedzac czy wroca, to jest sol tej ziemi, slaskiej ziemi, szkoda tylko ze slask umiera wraz z calym gornictwem
ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....
przeginasz bagiete
