Strona 1 z 3

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 23:29
przez Mist
coś jak wirus?

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 23:30
przez McCool
... i dlatego nigdy nie prowadzę po pijanemu :)

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 23:33
przez McCool
Pewnie jakiś głupi skrypt, który wykorzystuje dziurę w komunikatorze Gadu-Gadu - to już nie pierwszy taki przypadek. Warto się przerzucić na alternatywę - konnekt czy cuś... obslugują protokół GG, więc kein problem :)

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 23:51
przez Siostra
Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:07
przez Vin
Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...


bosz :doh:

co mi wyslallas ?

milion piecset kopert mi tu wyskoczylo
rozmnazaly sie jak szalone
paczkowaly czy coooooo
nie szlo tego zatrzmac
caly monito w tym czyms
musialam wylacyc komputer zeby to opanowac

:doh:

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:10
przez Vin
NataliaW napisał(a):
Vin napisał(a):
Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...


bosz :doh:

co mi wyslallas ?

milion piecset kopert mi tu wyskoczylo
rozmnazaly sie jak szalone
paczkowaly czy coooooo
nie szlo tego zatrzmac
caly monito w tym czyms
musialam wylacyc komputer zeby to opanowac

:doh:


:lol: no nie moge gadać przez gg ;P


no o to choidzi z enie gadlsyamy
wlaczylam gg a tu niespiodzianka odn sisortuni :doh:

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:11
przez Vin
bosz
w jakim jezyku ja to napsialam

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:11
przez Vin
bullman jaki wirsu ?

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:12
przez Vin
bullman jaki wirus ???????

siostrunia co zes wyslala ?????

PostNapisane: sobota, 18 lis 2006, 00:13
przez Vin
NataliaW napisał(a):
Vin napisał(a):[
no o to choidzi z enie gadlsyamy
wlaczylam gg a tu niespiodzianka odn sisortuni :doh:

:lol: :lol: :lol:


no ja tez tak dostałam...a gorsze jest to, że sma wysłałam...i nagle zaczeli mi sie odzywać znajomi z listy...a co to? A co to?....a ja do nich nic nie mogłam napisać...O!



:lol: :lol: :lol:

to moje g g ret roezeslalo ?
hahahahaaaaaaaaaa