Strona 1 z 4
Gdzie siłownia ???

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 12:49
przez ewe
Gdzie jest w Kołobrzegu siłownia, gdzie można poćwiczyć wątłe mięsnie?
Może ktoś podpowiedzieć , chodzi oczywiście o trochę wyższy standard

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 14:13
przez jAc_EnTy
u Jacka w MSWiA

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 16:09
przez Trojan
no u Jacka chyba jest najwyższy standard , ostatnio nawet szafki w szatni wstawili


Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 18:36
przez propet
podobno po zamknieciu w kazach silki teraz wszyscy "duzi" miesniacy chadzaja tam i malo miejsca teraz, ale to tylko pogloski

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 18:58
przez Martius
po zamknieciu siłowni w kazamatach wszyscy "prawie " cwicza u jacka
troche za duzy ruch
ale podobno w styczniu w millenium maja otworzyc

podobno


Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 20:18
przez Trojan
trzeba po prostu dobrze z porą treningu trafić , właśnie wróciłem z siłowni i nie było za dużo ludzi , aczkolwiek są takie dni kiedy nie ma jak się przecisnąć , ale to rzadko

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 22:11
przez ewe
Dzięki . Czyli dziewczyna nie ma za bardzo gdzie pójść w Kołobrzegu na siłownię .

Napisane:
piątek, 17 lis 2006, 23:00
przez EKG
Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.

Napisane:
sobota, 18 lis 2006, 10:14
przez Trojan
ewe napisał(a):Dzięki . Czyli dziewczyna nie ma za bardzo gdzie pójść w Kołobrzegu na siłownię .
nie prawda , dziewczyny też tam chodzą


Napisane:
niedziela, 19 lis 2006, 14:41
przez jeepi_srs
dobrym wyjsciem jest porozmawiac z nauczycielami wf`u ktorzy Cie uczyli. moze w szkole do ktorej chodzilas

Napisane:
wtorek, 21 lis 2006, 01:05
przez dankul
Martius napisał(a):po zamknieciu siłowni w kazamatach wszyscy "prawie " cwicza u jacka
troche za duzy ruch
ale podobno w styczniu w millenium maja otworzyc

podobno

Więc siłownia to dobry biznes tak naprawdę to popyt przewyższa podaż w naszym mieście na zdrowy styl życia i tylko można ubolewać, iż nie ma naprawdę dużej przestronnej siłowni w centrum bądź na ogrodach. Fakt, MSWiA jest, ale ta lokalizacja jest raczej nie dla wszystkich korzystna nie wspominając o zapleczu (czytaj łazienki prysznice etc.) Milenium fajna nieruchomość, ale też nie tak blisko centrum bądź węzła komunikacji miejskiej (czytaj najczęściej uczęszczanych liniach autobusowych, czyli 4 i 5). Szkoda, że Pan Jacek nie znalazł lokalizacji bardziej w centrum bądź przynajmniej w pobliżu usytuowania przystanków tych linii już nie wspomnę o jakiejś siłowni na ogrodach, bo napiszecie, że leniwy i wybredny jestem

Napisane:
wtorek, 21 lis 2006, 09:45
przez ewe
EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki

Napisane:
wtorek, 21 lis 2006, 13:31
przez Trojan
liczy się jakość sprzętu a nie jego wiek , u Jacka też nie ma najnowszych maszyn , ale są za to solidne i nie prędko się coś popsuje. A fakt faktem , w centrum nie ma odpowiednich pomieszczeń aby otworzyć tam siłownię o bardzo wysokim standardzie (czyt. parking , łazienki , duże i przestronne szatnie itp. itd.).

Napisane:
wtorek, 21 lis 2006, 19:25
przez EKG
ewe napisał(a):EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki

W Millenium sala została wydzierżawiona, przez jednych na bawialnie dla dzieci przez drugich .... na siłownie. Sprzęt z Kazów jest chyba i tak "najświeższy" w mieście

Ale swoją drogą to rzeczywiście śmieszne że wydaje się tyle milionów na niby sportowy kompleks, a potem przez kilka lat (od otwarcia hali mówiło się że będzie siłownia) nie można kupić wyposażenia i zorganizować siłowni. Typowa łatwizna wydzierżawić pomieszczenie, dobrze że akurat na siłownie, a nie na ,......... smażalnie ryb.
