Strona 1 z 1

Kandydat na Prezydenta Białegostoku

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:18
przez humnet
Witam

Komorowicz. Człowiek uczciwy i sprawiedliwy. Wierzacy, praktykujacy. Poprostu kandydat XXI wieku zobacz [url][URL]http://www.youtube.com/watch?v=J-FyEySJBPk[/url] [/URL]

pozdrawiam humnet

Re: Kandydat na Prezydenta Białegostoku

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:23
przez dziewuszka
humnet napisał(a):Witam

Komorowicz. Człowiek uczciwy i sprawiedliwy. Wierzacy, praktykujacy. Poprostu kandydat XXI wieku zobacz [url][URL]http://www.youtube.com/watch?v=J-FyEySJBPk[/url] [/URL]

pozdrawiam humnet


linki nie w tym dziale :)

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:23
przez Didi
Kolego proponuje najpierw przejzec forum potem wrzucac linki ktore przerabialismy juz jakis czas temu ;)

http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=15870

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:25
przez dziewuszka
temat i tak pewnie do zmknięcia więc napisze:

Didi, czy ktos Ci już mówił, że masz czarujący uśmiech? :D

Re: Kandydat na Prezydenta Białegostoku

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:40
przez Roman
humnet napisał(a):Komorowicz. Człowiek uczciwy i sprawiedliwy. Wierzacy, praktykujacy. Poprostu kandydat XXI wieku zobacz [url][URL]http://www.youtube.com/watch?v=J-FyEySJBPk[/url] [/URL]

pozdrawiam humnet


no nie, facet jest od przynajmniej tygodnia największą gwiazdą polskiej polityki, a ktoś jeszcze robi błąd w jego nazwisku :D