Strona 1 z 2

Gdzie z płytką?

PostNapisane: środa, 15 lis 2006, 22:10
przez Domasiaa
Mam takie pytanko: otóż zastanawiam się, gdzie w Kołobrzegu można nagrać płytkę? Taką amatorską, niedrogo. Jesli ktoś wiedziałby, to proszę o kontakt 5078078 [gg}

Z góry dziękuję.

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 13:31
przez Trojan
dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 13:36
przez Stavro
wlasnie...trzeba bardziej sprezyzowac o co cho...

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 14:06
przez Mafi
Hmm... a może jej chodzi o jakieś mini studio nagraniowe? ;p

No bo przecież faktycznie, zwykłe nagrywarki to co 2ga osoba posiada. :)

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 14:08
przez rysio
Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:

dokładnie Mafi - inna interpretacja, jak np ta tu powużej zacytowana, ani na moment nie przyszla mi do glowy. panowie - jak nie potraficie sie domyslic o co kobiecie chodzi... ;)
to lepiej nic nie piszcie.

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 14:20
przez McCool
w sumie to nikt nie wie, co kobietom tak naprawde po głowie chodzi :)

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 14:21
przez Stavro
McCool napisał(a):w sumie to nikt nie wie, co kobietom tak naprawde po głowie chodzi :)


po glowie to roznie zalezy ja czesto sie myja...trudniej zgadnac co maja w srodku glowy... :)

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 14:23
przez Mafi
Autorka tematu mało precyzyjnie się wyraziła... w sumie interpretacja dowolna, no ale... panowie ;)

No nic... pozostaje poczekać na kolejny, wyjaśniający post auotrki i będzie wszystko jasne :)

I nie uogólniajcie... ja tam zawsze mówię prosto i jasno o co mi się rozchodzi... brak precyzji to żadna kobieca przypadłość ;p

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 16:20
przez FiDo
najblizsze studio nagraniowe znajduje sie chyba w koszalinie. ale moge sie mylic :)

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 17:37
przez hinata
heh tu w kołobrzegu trudno wtrafic na to by nagrac dobra plytke..trzeba chciec i znalesc takich ludzi ktorzy by ci pomogli..
a FiDo ma racje najblizsze studio nagraniowe jest w Koszalinie..
tak mi sie bynajmniej zdaje :!: :!:
:wink: :wink:

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 20:50
przez Sędzia Czesław
A co Domciu? Planujesz karierę? ;]

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 00:14
przez RaCiK
Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:


zdechłem :lol:

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 20:20
przez Trojan
RaCiK napisał(a):
Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:


zdechłem :lol:


no i czego zacieszasz ? :D

Re: Gdzie z płytką?

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 21:16
przez Didi
Domasiaa napisał(a):Mam takie pytanko: otóż zastanawiam się, gdzie w Kołobrzegu można nagrać płytkę? Taką amatorską, niedrogo. Jesli ktoś wiedziałby, to proszę o kontakt 5078078 [gg}

Z góry dziękuję.


Koszalin Studio Nagran Bogdana Brozyny. W necie znajdziesz namiary.

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 22:19
przez kulA
FiDo napisał(a):najblizsze studio nagraniowe znajduje sie chyba w koszalinie. ale moge sie mylic :)

cos slyszalem ze gdzies na ogrodach jest, ale to pewnie takie polamatorskie albo i nawet amatorskie