Gdzie z płytką?
Mam takie pytanko: otóż zastanawiam się, gdzie w Kołobrzegu można nagrać płytkę? Taką amatorską, niedrogo. Jesli ktoś wiedziałby, to proszę o kontakt 5078078 [gg}
Z góry dziękuję.
Z góry dziękuję.


Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś :lol:

McCool napisał(a):w sumie to nikt nie wie, co kobietom tak naprawde po głowie chodzi




![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś

RaCiK napisał(a):Trojan napisał(a):dużo ludzi w Kołobrzegu ma nagrywarki , wystarczy przejść się po ludziach , a ktoś Ci na pewno wypali jakąś
zdechłem

Domasiaa napisał(a):Mam takie pytanko: otóż zastanawiam się, gdzie w Kołobrzegu można nagrać płytkę? Taką amatorską, niedrogo. Jesli ktoś wiedziałby, to proszę o kontakt 5078078 [gg}
Z góry dziękuję.
FiDo napisał(a):najblizsze studio nagraniowe znajduje sie chyba w koszalinie. ale moge sie mylic