Strona 1 z 4

zbieram na whisky...

PostNapisane: czwartek, 9 lis 2006, 22:27
przez Stavro

PostNapisane: czwartek, 9 lis 2006, 22:30
przez FiDo
sweeeeeeeeeeeeeet dudeeee

PostNapisane: czwartek, 9 lis 2006, 23:24
przez dziewuszka
marzyć warto....:roll:

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 00:19
przez McCool
pewnie wcale nie jest taki dobry na tę cenę :twisted:

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 00:31
przez Olcia
McCool napisał(a):pewnie wcale nie jest taki dobry na tę cenę :twisted:



:lol: :twisted:


ps: masz śliczny avatar :twisted:

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 08:36
przez Stavro
ale jestescie...nawet po dychaczu nie dacie... :P

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 10:20
przez Roman
jak sobie kupisz, to będzie Ci szkoda wypić :P

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 10:21
przez Stavro
MixXxer napisał(a):Troche tych osob musi Tobie się dorzucic :P


za 10 lat moze uzbieram :P

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 12:48
przez kazió
za 10 lat znowu nie bedzie cie stac, nigdy zaden alkohol nie stal dluzej u mnie niz 3 godziny, upic sie taka droga woda, kac po czym takim moze chyba zabic ;/

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 12:49
przez kazió
a wlasnie, przeciez to tylko ruda wóda na myszach :lol:

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 12:50
przez Stavro
jak kupie to to zbiore podpisy calego forum i sprzedam za 10 razy wiecej :P

PostNapisane: piątek, 10 lis 2006, 17:55
przez McCool
no fakt, nie wiadomo który kac gorszy - ten normalny czy moralny :twisted:
ps: masz śliczny avatar :twisted:

Olcia, thx. Chłopaki też dziękują :twisted: