McCool napisał(a):pewnie wcale nie jest taki dobry na tę cenę
ps: masz śliczny avatar
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 08:36
przez Stavro
ale jestescie...nawet po dychaczu nie dacie...
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 10:20
przez Roman
jak sobie kupisz, to będzie Ci szkoda wypić
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 10:21
przez Stavro
MixXxer napisał(a):Troche tych osob musi Tobie się dorzucic
za 10 lat moze uzbieram
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 12:48
przez kazió
za 10 lat znowu nie bedzie cie stac, nigdy zaden alkohol nie stal dluzej u mnie niz 3 godziny, upic sie taka droga woda, kac po czym takim moze chyba zabic
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 12:49
przez kazió
a wlasnie, przeciez to tylko ruda wóda na myszach
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 12:50
przez Stavro
jak kupie to to zbiore podpisy calego forum i sprzedam za 10 razy wiecej
Napisane: piątek, 10 lis 2006, 17:55
przez McCool
no fakt, nie wiadomo który kac gorszy - ten normalny czy moralny