cuś w wodzie lata
gorączka + hafty...
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam
![console [smilie=console.gif]](./images/smilies/console.gif)

)