Strona 1 z 1

Gdzie montuja niedrogo alarmy i centralne zamki?

PostNapisane: środa, 8 lis 2006, 23:28
przez krystian
Witam.

Wie ktos moze, gdzie w Kolobrzegu montuja niedrogo i dobrze alarmy i centralne zamki? Bede wdzieczny za info.

PostNapisane: poniedziałek, 13 lis 2006, 23:22
przez Oqo
Auto-Radio ul.Sobieskiego w dzielnicy zachodniej :D

PostNapisane: wtorek, 14 lis 2006, 08:59
przez ewe
I'm sorry. Ale tam jest drogo. Kiedyś najtaniej było na Gryfitów , w garażach ale ostatnio też się ponoć wyżarł. Gdzieś na Radzikowie ponoć jest najtaniej

PostNapisane: wtorek, 14 lis 2006, 12:32
przez Koala
jak masz stalowe nerwy sam załozysz!!

a na Gryfitów u Pana Tomka spokojnie Ci założą :mg:

PostNapisane: wtorek, 14 lis 2006, 12:36
przez krystian
Koala napisał(a):jak masz stalowe nerwy sam załozysz!!

a na Gryfitów u Pana Tomka spokojnie Ci założą :mg:


No i zalozylem sobie sam :)

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 19:39
przez Lili
Wystarczy pogratulowac cierpliwosci :D :D

PostNapisane: czwartek, 16 lis 2006, 21:13
przez Born
Przynajmniej masz pewność,gdzie co jest :|

PostNapisane: piątek, 17 lis 2006, 23:41
przez krystian
Racja. Teraz jeszcze zostal mi alarm ;-)