Strona 1 z 2

projektowanie stron www

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 15:32
przez Stavro
Szukam kogoś kto mógłby mnie prywatnie nauczyć projektowania stron www.

Zalezy mi na tym zeby to bylo w Kolobrzegu. A zadnej szkoly tu niestety nie mamy...zebym mogl sie nauczyc...

Moze polecicie mi kogos??

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 17:43
przez Stavro
ktos chyba zna jakiegos informatyka...

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 17:49
przez Didi
zglos sie do Franka ;p

http://webnext.eu.pl/ tu sa namiary i jego dziela

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 18:07
przez Koala

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 20:02
przez SlaY^
Koala napisał(a):www.webhelp.pl

Od kogoś nauczy się więcej, niż z takich poradników.

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 20:15
przez Stavro
dzieki za podpowiedzi

PostNapisane: wtorek, 7 lis 2006, 21:11
przez McCool
Polecam zaopatrzyć się w dobry kurs HTML-a i samemu się wziąć za naukę, bo prędzej popadniesz w długi za opłacenie korepetytora, niż się czegoś nauczysz.

PostNapisane: środa, 8 lis 2006, 11:03
przez Stavro
Hasky napisał(a):przedewszystkim zalezy od tego w czym chcesz projektowwac te strony ? ( html, java,joomla, php )

Zalezy tez od tego na jakim programie chcesz sie opierac tworzac dana witryne, portal ?

Moge co nieco pomoc.


dzieki...to na PW sie odezwe...

PostNapisane: środa, 8 lis 2006, 13:16
przez rysio
NataliaW napisał(a):
Didi napisał(a):zglos sie do Franka ;p

http://webnext.eu.pl/ tu sa namiary i jego dziela


też bym polecała Franka :)

franek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.

W każdym razie polecam samodzielną naukę. Zacznij od html. Porób sobie jakieś dzieła w edytorze frontpage, lub podobnym, a później zerkaj na wygenerowany kod i analizuj zmiany - taki sposób nauki jest przyjemniejszy - i zdecydowanie najtańszy. Dobrze jest otwierać kod przeglądanych stron - patrzysz sobie jak ktoś cos zrobił. Tak też się można sporo nauczyć.

PostNapisane: środa, 8 lis 2006, 15:22
przez Martius
Polećcie mi kogoś, kto zaprojektuje wykona mi stronę WWW?
:| gdyż ja się nie mogę skupić "i nie do końca mi to wychodzi "

PostNapisane: środa, 8 lis 2006, 21:50
przez Sato
Hasky napisał(a):przedewszystkim zalezy od tego w czym chcesz projektowwac te strony ? ( html, java,joomla, php )

joomla to akurat nie jest jezyk programowania, ale CMS (content management system)

rysio napisał(a):ranek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.

40zl za godzine to duzo? chyba smieszny jestes... to i tak jak na lokalne kolobrzeskie warunki nie duzo...
nie wiem ile bys chcial? 10zl? za takie drobniaki szkoda czasu