Strona 1 z 1

Transport

PostNapisane: sobota, 4 lis 2006, 20:17
przez panic
Szukam transportu na trasie Kołobrzeg - Wrocław - Kołobrzeg. Musze pojechać po motocykl. Najlepiej bus lub osobówka z przyczepką. Może znacie kogoś kto świadczy takie usługi. Cene i telefon kontaktowy prosze przesyłać na mail'a - panic@interia.pl

PostNapisane: niedziela, 5 lis 2006, 00:43
przez EKG
1,5zł za 1km Mercedes Sprinter 500 767 508